505 636 934

Pon.-piąt. 8:00 - 18:00, Sobota 10:00 - 14:00

Profesjonalne odzyskiwanie plików we Wrocławiu

Odzyskiwaniem usuniętych plików można spróbować zająć się samodzielnie, jednak w ten sposób ryzykujesz ich uszkodzenie. Najlepiej naprawę awarii tego typu zlecić więc specjalistom. W tym celu warto skorzystać z pomocy, jaką oferuje pogotowie komputerowe Wrocław. W sposób profesjonalny zajmiemy się odzyskiwaniem plików z każdego uszkodzonego dysku. Skasowane pliki znajdowały się na dysku SSD, czy korzystasz z dysku zewnętrznego? Niezależnie od tego, na jakim dokładnie nośniku były umieszczone usunięte dane, jesteśmy w stanie je odzyskać.

Kompleksowa naprawa Twojego sprzętu

Odzyskiwanie plików to tylko jedna z usług znajdujących się w ofercie naszego serwisu. W ramach kompleksowej naprawy komputera oferujemy także odzyskiwanie danych we Wrocławiu. Jeśli zdecydujesz się powierzyć swój sprzęt właśnie nam, możesz mieć pewność, że wszelkie pliki i dane będą w pełni bezpieczne. Uszkodzony dysk, z które uda nam się odzyskać dane utylizujemy, tak by nie dostał się w niepowołane ręce. 

Sprawdź, na jaką pomoc poza odzyskiwaniem plików możesz liczyć w naszym serwisie. Pogotowie komputerowe rozwiąże każdy problem związany z awarią Twojego komputer!

Sprawdź nasze pozostałe usługi

Pogotowie Komputerowe Wrocław

Serwis komputerowy Pon.-piąt. 8:00 - 18:00, Sobota 10:00 - 14:00

Wrocław, pl. Jana Pawła II 7

tel. 505 636 934

email biuro@hilfe.com.pl

Skontaktuj się z nami

Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.