505 636 934

Pon.-piąt. 8:00 - 18:00, Sobota 10:00 - 14:00

Profesjonalna naprawa - serwis laptopów Asus we Wrocławiu

Już od dłuższego czasu masz problem z działaniem laptopa Asus? A może właśnie wylałeś na niego napój i nie wiesz, czy da się go naprawić? Niezależnie od tego, co jest źródłem problemu, skorzystaj z usług, jakie oferuje serwis laptopów Wrocław. Kompleksowa obsługa, na którą mogą liczyć klienci naszego serwisu laptopów Asus obejmuje nie tylko odwirusowanie i usprawnienie działania systemu na Twoim komputerze. W ramach naszych usług oferujemy doraźną pomoc dla osób prywatnych i wsparcie dla firm w zakresie:

  • naprawy laptopów po zalaniu,
  • naprawy płyty głównej,
  • naprawy karty graficznej,
  • wymiany matrycy,
  • odzyskiwania danych.

Jeżeli Twój laptop Lenovo uległ awarii, ale nie jest ona związana z żadnym z wymienionych problemów, to się nie martw. Gdy skorzystasz z usług naszego serwisu laptopów Lenovo, określimy, co jest przyczyną nieprawidłowego działania Twojego sprzętu i skutecznie ją wyeliminujemy.

Kompleksowe usługi serwisu laptopów Asus

Szukasz miejsca, w którym Twój laptop zostanie naprawiony? Niezależnie od tego, jakiej jest on marki nasz serwis laptopów Asus, w szybki sposób pozwoli Ci przywrócić go do stanu użytkowania. Mamy duże doświadczenie w serwisowaniu sprzętu także innych producentów laptopów, takich jak HP, Lenovo, Toshiba, Acer i Dell. Jeżeli potrzebujesz pomocy, zgłoś się do naszego serwisu laptopów we Wrocławiu.

Pogotowie Komputerowe Wrocław

Serwis komputerowy Pon.-piąt. 8:00 - 18:00, Sobota 10:00 - 14:00

Wrocław, pl. Jana Pawła II 7

tel. 505 636 934

email biuro@hilfe.com.pl

Skontaktuj się z nami

Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.