505 636 934

Pon.-piąt. 8:00 - 18:00, Sobota 10:00 - 14:00

Naprawa lub wymiana płyty głównej w laptopie i PC

Twój sprzęt nie chce się uruchomić? A może nie działa poprawnie? Powodem może być uszkodzenie płyty głównej. To stosunkowo często spotykany problem. W naszym serwisie wiemy, jak postępować w takim przypadku. Możesz nam zaufać - jesteśmy profesjonalistami i znamy się na naszej pracy. Dodatkowo z pewnością nie naciągniemy Cię na niepotrzebne koszty. Jasno określimy, czy konieczna jest wymiana płyty głównej w laptopie lub komputerze stacjonarnym, czy wystarczy jej naprawa.

Usługi dla klientów z Wrocławia

Do korzystania z naszych usług (nie tylko wymiany lub naprawy płyty głównej) zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, które z pewnością przypadną do gustu każdemu. Obsługujemy zarówno komputery klientów indywidualnych, jak i sprzęt firmowy. Masz problem z laptopem lub komputerem stacjonarnym? W takim razie wybierz nasze pogotowie komputerowe Wrocław.

Zapraszamy do współpracy

Jeśli uważasz, że Twój komputer wymaga naprawy lub wymiany płyty głównej, skontaktuj się z nami. Zdiagnozujemy problem i zaproponujemy jego rozwiązanie. Zadzwoń, wyślij maila, napisz na Messengerze lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego. Postaramy się pomóc tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy.

Sprawdź nasze pozostałe usługi

Pogotowie Komputerowe Wrocław

Serwis komputerowy Pon.-piąt. 8:00 - 18:00, Sobota 10:00 - 14:00

Wrocław, pl. Jana Pawła II 7

tel. 505 636 934

email biuro@hilfe.com.pl

Skontaktuj się z nami

Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.