Szukasz profesjonalnego salonu, w którym możliwa będzie wymiana lub naprawa matrycy w laptopie we Wrocławiu? W takim razie doskonale trafiłeś! Oferujemy fachową pomoc w przypadku uszkodzeń matrycy w laptopach różnych marek. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których zadowolenie klienta jest najważniejsze.

Wrocław - naprawa laptopów i wiele więcej

Nasz serwis laptopów cieszy się dobrymi opiniami klientów. Dlaczego? Ponieważ działamy sprawnie i skutecznie, a do tego oferujemy atrakcyjne ceny. Zespół profesjonalistów, których zatrudniamy, potrafi rozwiązać niemalże każdy problem z komputerem - od przyspieszenia jego pracy, poprzez usunięcie wirusów, aż po naprawę poważnych usterek. Mamy doświadczenie w pracy z najróżniejszymi modelami - obsługujemy między innymi laptopy:

  • Asus,
  • Dell,
  • HP,
  • Toshiba,
  • Lenovo,
  • Acer.

Jesteśmy szybcy i niezawodni naszemu pogotowiu komputerowemu we Wrocławiu możesz zaufać w 100%! Zawsze podchodzimy do naszych klientów indywidualnie i znajdujemy rozwiązanie dopasowane do ich potrzeb. Możemy także pochwalić się atrakcyjnym cennikiem usług. Obsługujemy laptopy prywatne, ale pomagamy także firmom z Wrocławia.

Twój serwis laptopów

Skoro trafiłeś do nas, nie musisz już szukać godnego zaufania serwisu laptopów we Wrocławiu. Kompleksowość naszej oferty z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym spośród klientów. Chętnie zajmiemy się zarówno naprawą samego laptopa, jak i jego odwirusowaniem oraz naprawą systemu. Zaufaj profesjonalistom i oddaj komputer w nasze ręce - z pewnością nie pożałujesz. Zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Skontaktuj się z nami już dziś, a my postaramy się pomóc.

Pogotowie Komputerowe Wrocław

Serwis komputerowy Pon - Sob 10:00 - 18:00

Wrocław, pl. Jana Pawła II 7

tel. 505 636 934

email biuro@hilfe.com.pl

Skontaktuj się z nami

Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Drodzy klienci, informujemy, że w związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego dokładamy wszelkich starań aby wszystkie naprawy i kontakty z klientami przebiegały zgodnie z obowiązującymi obecnie zasadami. Informujemy również, że pracujemy w standardowych godzinach.