505 636 934

Pon.-piąt. 8:00 - 18:00, Sobota 10:00 - 14:00

Naprawa przez profesjonalistów

Nasze pogotowie komputerowe we Wrocławiu działa już od ponad 10 lat, podczas których zgromadziliśmy setki zadowolonych klientów. Nasi pracownicy są wykwalifikowani w różnych dziedzinach, więc możesz mieć pewność, że naprawą Twojego laptopa po zalaniu zajmie się osoba posiadająca najlepsze kompetencje.
Świadczymy usługi nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla firm.
Stawiamy na bezpieczeństwo danych naszych klientów i w przypadku uszkodzonych nośników, które zostały wymienione na nowe, stawiamy na utylizację w sposób, który uniemożliwia jakiekolwiek odzyskanie danych. Wybierz godny zaufania serwis i zadzwoń do nas!

Naprawa zalanego laptopa? Żaden problem!

Uważasz, że Twój model laptopa jest nietypowy? Serwis Hilfe rozwieje Twoje wątpliwości. Mamy doświadczenie w pracy na niemal wszystkich markach, zarówno tych bardziej popularnych, jak i tych rzadziej spotykanych. Bez względu na to, czy naprawa laptopa po zalaniu ma dotyczyć:

  • HP,
  • Toshiba,
  • Asus,
  • Dell,
  • MacBook,
  • czy innej firmy,

to dołożymy wszelkich starań, żeby pomóc Ci jak najszybciej. Wszystkie usługi zawsze wykonujemy terminowo i szanujemy czas naszych klientów. Komputery i laptopy zawsze staramy się naprawiać jak najszybciej, dbając o starannie wykonane usługi.

Naprawa laptopa po zalaniu a utrata danych

Boisz się, że ważne dla ciebie dane przechowywane na laptopie mogły ulec zniszczeniu? Nie martw się, nasz serwis specjalizuje się również w odzyskiwaniu danych, które zostały utracone.
Skorzystaj z naszego atrakcyjnego cennika i już dziś zadzwoń lub odwiedź nasz serwis. Przedstaw nam jaki problem dotyczy Twojego urządzenia a my znajdziemy rozwiązanie!

Sprawdź nasze pozostałe usługi

 

Pogotowie Komputerowe Wrocław

Serwis komputerowy Pon.-piąt. 8:00 - 18:00, Sobota 10:00 - 14:00

Wrocław, pl. Jana Pawła II 7

tel. 505 636 934

email biuro@hilfe.com.pl

Skontaktuj się z nami

Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.